Powiększony węzeł chłonny po usunięciu nerki

Wynik TK klatki piersi.Jestem już prawie 2 m-ce po usunięciu nerki prawej z powodu raka (brodawczak).Uwid.niepowięk.węzły chłonne w śródpiersiu przednim,przytchawiczo,widoczny jest jeden powiększ.węzeł chłonny przytch.pr. o wym.krótk.12 mm.Poza tym strukt. śródpiersia prawidł.W tkance płuc w segm.9 płuca guzek o śr.9 mm;w segm.9/10 płuca prawego guzek o śr.6 mm,ponadto w płacie górn.kilka drobnych guzków do 3 mm.płuca bez zag.ognisk.zarys tchawicy,oskrzeli głównych i płatowych prawidłowe.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety powyższe badanie może zinterpretować jedynie lekarz, który zlecił jego wykonanie w oparciu o dotychczasową historię choroby, wyniki badań oraz badanie kliniczne. Proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego.