Węzły chłonne śródpiersia przedniego 3 mm, przytchawicze

Proszę o interpretację badania tomograficznego. Węzły chłonne śródpiersia przedniego 3 mm, przytchawicze , okna aortalno - płucnego i wnęki prawej do 6 mm. Poza tym tym struktury śródpiersia i wnęk płucnych prawidłowe. Płuco prawe drobne zmiany włókniste w szczycie, w segm 5 zwłóknienia i niewielki guzek/ zagęszczenie 6mm. Płuco lewe drobne zmiany włókniste w segm. 8 Poza tym miąż płucny bez innych zagęszczeń

Wynik napisany jest b.jasno , nie wiem , co mogę jeszcze wyjaśnić? Niepokojący jest ten guzek w prawym płucu! Istotne jest - dlaczego było robione to badanie - czego Pani nie napisała!!! Proszę ten wynik omówić z lekarzem , który je zlecał/wykonywał! zż