Co oznacza wynik badania po leczeniu raka piersi u 38-latki?

Proszę o interpretację wyniku. W roku 2014 wykryto u mnie raka piersi. W 2015 zakończyłam leczenie. Badanie kontrolne wykonano bez dożylnego podania środka kontrastowego. Zmiany włókniste w segm. II, III, w płacie środkowym i w segm. VII płuca prawego jak w badaniu poprzednim. Pojawił się podopłucnowy guzek śr. 5 mm w segm. VI PP oraz podopłucnowe zmiany włókniste w segm. I-II i VI tego płuca. Poza tym obraz TK miąższu płucnego, śródpiersia oraz nadnerczy jak w badaniu poprzednim. Struktury kostne klatki piersiowej bez uchwytnych zmian ogniskowych.

Opisano nowo powstały guzek, do obserwacji/kontroli u lekarza prowadzącego leczenie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.