Powięszony węzeł podżuchwowy u 36-latki

Witam, w styczniu br przeszłam operacje wycięcia węzłów chłonnych szyi po rozpoznaniu czerniaka (pieprzyk na czole) z przerzutem na 1 węzeł w okolicy nadobojczykowej. Radioterapia Do tej pory utrzymuje mi się powiększony węzeł podżuchwowy 11*7mm. Wykazało go usg z sierpnia oraz wykonana kilka dni temu TK z kontr. Węzeł nie zmienia rozmiaru. W opisie TK węzeł patologicznie wzmacniający się o nieco zatartych zarysach (lokalnie tkanka tłuszczowa o podwyższonej gęstości). Czy to normalne?

Wskazane jest wycięcie węzła. Jeśli jest tam ognisko czerniaka - jedynym leczeniem jest operacja. Jeśli jest wolny od nowotworu - likwidujemy podejrzane ognisko poddawane obserwacji.