Powietrze pod skórą po operacji przepukliny pachwinowej oraz ból pośladka

Jak jest z powietrzem pod skórą po operacji przepuchliny czasami czuję zę coś mi sie przemieszcza i czuje promieniowanie prawej kulsy nad pachwiną pod żebrami lub drętwienia prawego poślatka lub nogi prawej czy nic mi nie zgnije w związku z tym powietrzem czy kości nie zareagują negatywnie z tym powietrzem czy organizm to wkońcu wchłonie a jest już 10 lt po operacji

Trudno mi stwierdzić czy jest to powietrze czy płyn w zakresie tkanki podskórnej bez bezpośredniego badania, bez ewentualnego wykonania USG. Jeśli powietrze to wchłonie się samoistnie jeśli płyn to musi być ewakuowany przez chirurga. Dlatego radzę w tej sprawie udać się na kontrolę bezpośrednio do chirurga.