Powikłania miesiączkowe

Właśnie kończy mi się okres,zaczął się w czwartek,przez 2/3 dni krwawienie było dość obfite i 5 dnia zaczęło dziać się coś dziwnego.Pojawił się jakiś różowy śluz i pieczenie To nie mogą być pozostałości krwi po okresie,bo już się skończył po za tym nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się coś takiego...Idę do lekarza w czwartek więc z nim porozmawiam,ale bardzo się martwię bo nie wiem co to może być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowa wydzielina w połączeniu z pieczeniem okolic intymnych może wskazywać na infekcję w obrębie układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wizyta u specjalisty ginekologa wydaje się być rozsądnym postępowaniem.