Ból w dole brzcha - ciąża czy infekcja?

Czy jest możliwość, że zaszłam w ciąże?
Kochałam się z chłopakiem 14 dniu cyklu, wypadają to dni płodne, skończyło się to we mnie. Od tej pory ciągle boli mnie dół brzucha, tak jak przed okresem, ale okres mam mieć 25.04. Najbardziej mnie niepokoi ten obfity śluz (wydzielina) na bieliźnie, może mi coś ktoś napisać czy to normalne?

Może ja napisze jak to było, okres miałam 25.03 kochałam się bez zabezpieczenia 8 kwietnia, czyli 14 dni po i to są chyba duże możliwości, że zaszłam, skoro on skończył we mnie? Od tego stosunku miałam więcej wydzieliny, parcie na pęcherz i ból podbrzusza, tak jakbym zaraz miała dostać okres, najgorsze jest, że rano najmocniej mnie boli ten brzuch. Raz kłucie w prawej stronie, raz w lewej. Może to infekcja jakaś, nie wiem co myśleć?

Witam!

Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia w okresie płodnym, mogło dojść do zapłodnienia. Jednak teraz jest jeszcze za wcześnie, żeby to sprawdzić. Test ciążowy można wykonać najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki, czyli 25.04. Jeżeli wypadnie negatywnie można oznaczyć stężenie hCG w laboratorium, aby mieć całkowitą pewność (cechuje się większą wiarygodnością).

To jeszcze za wcześnie na objawy ciąży. Opisywane przez Panią dolegliwości są charakterystyczne dla infekcji, która ma najprawdopodobniej związek z odbytym stosunkiem. Parcie na mocz oraz bóle podbrzusza wskazywałyby na zakażenie w obrębie układu moczowego. Jednak obfita wydzielina z pochwy z towarzyszącymi bólami podbrzusza może też towarzyszyć stanom zapalnym dróg rodnych.

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pani będzie mógł postawić rozpoznanie i wdrożyć odpowiednie leczenie. Proponuję też wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki. Do badania najlepiej użyć porannego moczu, w którym stężenie oznaczanego hormonu jest największe.