Powikłanie z ropą obok paznokcia

Witam, od paru dni męczę się z jakby to nazwać powikłaniem z ropą obok paznokcia. Smarowałem maścią ichtiolową i moczyłem w szarym mydle. Ropa wydostała się spod skóry lecz powstał dziwny pęcherzyk obok paznokcia który po przerwaniu wypuszcza krew. Nie wiem już co robić, zaczynam się niepokoić proszę o pomoc.

Prawdopodobnie jest to tzw. zanokcica, która wymaga interwencji chirurga. Proszę więc udać się do poradni chirurgicznej i nie zlekceważyć tego, gdyż może dojść do zakażenia głębszych tkanek, które może być znacznie trudniejsze do wyleczenia.