Powracająca infekcja dróg oddechowych

Witam, moja choroba dotyczy drog oddechowych i alergii. Bralam duomox 2g/dzien, po 3 dobach od skonczenia infekcja zaczela powracac, przepisano mi zinnat 500mg. Po 5 tabletkach zaczela pojawiac sie na twarzy wysypka jednak wzielam 6 tabletke . I po niej wysypalo mnie na calym ciele? male cZerwone kropki. Odstawilam lek i Udalam sie do lekarza. Dostalam 2 zastrzyki domiesniowe odczulajace, jednak z racji tego że bylam w stresie nie pamietam nazwy. Czy udalo mi sie zabic bakterie po 6 tabletkach?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza pulmonologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.