Powracający problem i uporczywe krostki

Witam. Otóż mam od paru miesięcy niepokojący problem. Na moim żołędziu pojawiły się podskórne krostki, które wyglądają jak wysypka. Byłem u urologa, który stwierdził, że nie ma powodów do obaw i przypisał mi p*** do smarowania. Po paru dniach dolegliwości ustąpiły. Dodam, że owe krostki ani nie piekły ani nie bolały, po prostu były. Po jakimś czasie krostki wróciły. Smarowałem dalej przypisaną maścią ale nie pomagało. Zacząłem stosować c*** + maść szałwiowa. Krostki zniknęły w 2 dni. Teraz co jakiś czas sprawa wraca. Smaruje c*** i znika żeby po paru tygodniach znów wrócić. Co to może być? Jak to wyleczyć?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pańska dolegliwość jest dosyć skomplikowana.
Warto się zastanowić czy nie ma to podłoża alergicznego bądź zapalnego skoro częściowo pomocne był opisane leki.

Proponuję wizytę u dermatologa, konieczne jest dokładne zbadanie wspomnianych zmian.