Powrót bolących guzków w piersiach

Witam, mam 21 lat. Kilka lat temu w moich sutkach pojawiło się kilka bolących guzków, poszłam do specjalisty, który zapewnił, że to tylko przyrost tkanki gruczołowej. Faktycznie pojawiały się i znikały, a po kilku miesiącach całkowicie zniknęły. Problem powrócił ok. pół roku temu. Znów zaczęły się bóle sutków, a później wymacałam guzki. Tylko teraz one nie znikają, ból jedynie się zmniejsza przy miesiączce. A później znów wraca. Co to może być?

Przez pół roku nie była Pani z tym problemem u ginekologa? Gratuluje odpornosci psychicznej! Bardzo prosze dac sie zbadac specjaliście!!! zż