Powrót do pracy po usunięciu torbieli przy ujściu cewnika

Witam.Miałam usuniętą torbiel przy ujściu cewnika tz.przycewnikową moie pytanie to czy po takim zabiegu dodam że miałam znieczulenie od połowy do kręgosłupa mogę wrócić do pracy jestem fryzjerką czy stanie w moim zawodzie nie zaszkodzi w poniedziałek miałam zabieg. Czy lekkie plomki krwi na bieliżnie szczególnie po nocy ale i w dzień to jest normalne.

Takie delikatne krwawienia po tego typu zabiegu są naturalne i nie ma powodu do niepokoju. Co do powrotu do pracy nie powinno być w tym względzie przeciwwskazań, ale o tym powinien bezpośrednio zadecydować najlepiej urolog, który wykonywał zabieg.