Powrót do stosowania tabletek antykoncepcyjnych po ich odstawieniu

Witam. 3 dni temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne Vibin mini. Byłam wtedy na początku drugiego blistra czwartego opakowania. Odstawiłam, ponieważ rzadko widujemy się z chłopakiem. I stąd moje pytanie, za jaki czas będę mogła teraz brać z powrotem tabletki? czytalam że musi minąć kilka miesięcy zanim wszystko się unormuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa celem odpowiedniego postępowania.