Powrót do współżycia po kuracji kłykcin

Dzien dobry! Stwierdzono u mnie że mam kłykciny i stosuje condilinie i w miejscach gdzie stosuję pojawiła się biła dość duża plama i strasznie boli.Co zrobić żeby ta rana sie zagoiła czym to smarować ?po jakim czasie odpadną kłykciny ?i po takiej kuracji można uprawiać sex

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Kłykciny powinny odpaść po kilku dniach od zakończenia kuracji. Wtedy będzie Pani mogła pomyśleć o powrocie do współżycia, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze ryzyko zakażenia partnera. Plamę po condyline powinien ocenić lekarz prowadzący, co umożliwi wdrożenie leczenia.