Powrót kłykcin na sromie

Mam drobne kłykciny na sromie. Początkowo pojawiły się tuż przy wejściu do pochwy, potem rozsiały się na wargach sromowych, było ich kilka. Te na wargach zostały wymrożone, natomiast te przy wejściu do pochwy zniknęły samoistnie. Później wymrażałam kolejne pojedyncze zmiany. Niestety po 3 miesiącach wróciły ponownie te przy wejściu do pochwy! Jestem przerażona. Jak/czym je leczyć? Mrożenie w tym miejscu odpada. Czy jest możliwe pełne wyleczenie się z kłykcin (i HPV?). Proszę o pomoc.

Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami na temat zakażeń HPV na naszej informacyjnej stronie internetowej: www.analhpv.pl

Informacje te dotyczą co prawda zakażeń HPV odbytu, ale 95% jest aktualna także w stosunku do innych lokalizacji w tym krocza czy warg sromowych.

Wyleczenie jest niekiedy kłopotliwe ale oczywiście jest możliwe. Jeśli to dla Pani nie daleko to zapraszam do kliniki w której przyjmuję we Wrocławiu.