Kłykciny kończyste w 34. tygodniu ciąży

Witam serdecznie.Jestem w 34 tyg ciąży dzisiaj lekarz stwierdziła u mnie kłykciny, skąd to świństwo się bierze? Chciałam podkreślić, że nie współżyłam przez całą ciążę, a wyniki z cytologii są dobre. Czy badanie na GBS potwierdzi kłykciny? Czy lekarz po zobaczeniu tego ma już 100% pewności? Bardzo proszę o odpowiedź, bo już mi ręce opadają ciagle cos sie musi przyplatac. Pozdrawiam gorąco.

Należałoby do zakończenia ciaży zlikwidować kłykciny, inaczej może dojść do zakażenia noworodka wirusem HPV.
Kłykciny leczy się podobnie niezależnie od tego czy znajdują się na wargach sromowych, odbycie czy skórze krocza.

Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie ( należy skopiować link i wkleic do przeglądarki ):

http://www.melitamedical.pl/klykciny-brodawki-plciowe/

oraz

www.analhpv.pl