Leczenie kłykcin kończystych od trzech tygodni

Witam, od 3 tygodni leczę się na kłykciny preparatem condyline. Moje kłykciny nigdy nie były dużych rozmiarów(przypominały małe kropeczki) teraz kiedy większość znikła mam problem w odróżnieniu tych patologicznych zmian. Nie jestem pewna czy to kłykciny lub czy są gdzieś, ale ja ich nie widze.. Czy jest możliwość uwidocznienia ich w warunkach domowych? (moja dermatolog jest na urlopie..) Nie chcę poparzyć sobie zdrowej skóry.. Bardzo proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Nie da się przez internet odpowiedzieć na to pytanie. Sugeruję wizytę u innego dermatologa.

Pozdrawiam.