Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 4 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Diagnoza kłykcin w okolicach członka

Witam, zdiagnozowano u mnie kłykciny, pojawiają się one w okolicach członka. Zostałą mi przypisana maść aldara. Mam kilka pytań : Co robić, gdy podczas stosowania, miejsc z brodawkami przybywa ? Konczyć kurację, czy niezwłocznie zgłosić się ponownie do lekarza ? Czy można jedną saszetkę stosować na dwa razy ? Jaki jest najskuteczniejszy zabieg który usunął by te brodawki ?
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Niepokojące zmiany skórne

Zauważyłeś na swojej skórze zmiany, które cię niepokoją? Zastanawiasz się, co z tym zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, co powinieneś zrobić w takiej sytuacji.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Jeśli Panu wystarcza 1 saszetka na położenie cienkiej warstwy to może Pan tak robić. Proszę wykorzystać całe opakowanie. Jeśli kłykciny nie ustąpią proszę zgłosić się do dermatologa. Najprawdopodobniej konieczny będzie zabieg.

Pozdrawiam.

0

Leczenie kłykcin jest dość skomplikowane i często występują nawroty. Powinien Pan być leczony w klinice, która specjalizuje się w leczeniu zmian wywołanych wirusem HPV.
Maść Aldara może Pan stosować przez około 3 miesiące, jeśli jednak po miesiącu nie ma wyraźnej poprawy, to prawdopodobieństwo sukcesu jest małe. Oczywiście może Pan dzielić saszetkę na dwa razy.
Więcej informacji na ten temat na stronie www.analhpv.pl ( kłykciny leczy się podobnie niezależnie od lokalizacji ) i www.melitamedical.pl

Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz gastroenterologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy