Powstały krwiak po ekstrakcji zęba

Dzień dobry, ostatnio miałam usuwaną ósemkę, dostałam znieczulenie w trzy miejsca w tym na podniebieniu. Mija tydzień od wyrywania, a tymczasem podniebienie wciąż mnie boli, zrobił się na nim taki jakby krwiak/wylew. Czy to normalne? Kiedy minie ten objaw?

Jeśli zrobił się krwiak to miejsce może być jak najbardziej bolesne do czasu jego ustąpienia. Jeśli jest Pani zaniepokojona najlepiej udać się do lekarza przeprowadzającego zabieg w celu kontroli.