Bóle po ekstrakcji zęba u 63-latki

Witam mam 63 lata usunięto mi ósemkę po wyrwaniu odczuwałam straszny ból wróciłam do dentysty oczyścił mi z miejscowym znieczuleniem założył jakieś dwie gąbki zapisał Elugel ale dalej odczuwam lekki ból ale juz nie taki silny czy długo będzie mnie jeszcze bolało? pozdrawiam Barbara

Dolegliwości może Pani odczuwać do czasu zagojenia się miejsca po ekstrakcji. Jeśli jest Pani zaniepokojona można udać się na kolejną kontrolę do lekarza przeprowadzającego zabieg.

Lek. dent. Agata Duda

nawet do 2 tygodni ale coraż mniejszy - proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk