Powstanie białego guzka na penisie

Witam jestem marcin mam 24lata,kilka tygodni temu zrobil mi sie na penisie biały guzek pomyślałem to kaszak ale mnie pokorciło i wycisnałem na drugi dzien po drugiej stronie jak bym mi sie twarda żyła zrobiła przemywałem solą fizjologiczna i przeszło ok tygodnia temu,Wczoraj doszło do zbliżenia z kobietą dziś od rana opuchlizna sie pojawiła spowrotem i kaszak sie powiększył,wycisnąłem z niego troche ropy,przemylem sola fizjologiczna i posmarowałem neomecyną...co w tym przypadku zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam pilną wizytę u lekarza celem konsultacji. Pozdrawiam