Reakcja uczuleniowa na hennę brwi

SILNE UCZULENIE PO HENNIE NA BRWIACH I OCZACH Byłam u lekarza i mam masc do oczu ocycord a, zaczerwienienie przeszlo jednak na brwiach pojawiły sie bąble z ktrych ciągle sie sączy;/ czym mam je przemywac aby to sie zagoilo? na razie używam tylko soli fizjologicznej ;/ nic nie pomoga;/ czy jest jakis ratunek dla mnie? pomocy!!!!

Przemywać solą fizjologiczną. Wziąć leki przeciwaiergiczne np. Zyrtec. Miejscowo leki sterydowe- spray, krem. Oxycort nie jest w tym przyp najlepszy. NIGDY nie robić henny i nie używać czarnej kredki do oczu.

Może Pani przemywać ranki na brwiach octaniseptem i posmarować maścią dernilan-przyspiesza gojenie naskórka, jeśli jest potrzeba roszę udać się do okulisty na konsultację.