Powstanie guzków na dłoni

Zrobiły mi się dwa guzki na prawej dłoni. Jeden znajduje się pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym i jest lekko widoczny dopiero wtedy gdy ścisne do siebie oba te palce, a drugi znajduje się w z drugiej strony kciuka na samym dole od zewnętrznej strony. Co to może być?

Szanowna Pani! Nie istnieje diagnozowanie ani leczenie przez internet!!! Proszę koniecznie zgłosić się na badanie do chirurga!!! zż