Poziom androgenów a zespół policystycznych jajników

Witam, mam podejrzenie pco i zrobiłam badania. Oto wyniki: Testosteron <20 ng/dl norma 0-80. Dehydroepiandrosteron 123 ug/dl norma 34-430. Nie wiem tylko jaka jest norma dla kobiet, w moim laboratorium nie podano. Czy to jest dobry czy niepokojący wynik androgenów? Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki mieszczą się w granicach normy. Zapewne laboratorium same z siebie na wydruku przedstawiło normy dla kobiety.