Poziom anty-TPO u 14-latki

WITAM. LEKARZ ZALECIL ZROBIENIE MOJEJ CÓRCE LAT 14 BADAŃ TSH WYNIK MA W NORMIE 0,750. ALE WYNIK Z ANTY-TPO 0,09 NIE WIEM CZY JEST DOBRY A LEKARZ RODZINNY ZALECIŁ ZROBIENIA USG
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przy każdym badaniu laboratorium podaje normy. Proszę zwrócić uwagę czy wynik jest w normie (wynik 0,09 jest bardzo niski więc zapewne mieści się w normie i oznacza to że nie ma przeciwcial anty-TPO, które atakują i niszczą tarczycę).