Poziom bilirubiny w badaniu krwi

Dobry wieczor, mam pytanie Zrobilam pelna morfologie wszystko w normie oprocz bilirubina 29.6. Ale przez kilka tyg nie jadlam wlasciwie bo mialam zapalenie jamy ustnej bialy nalot na jezyku.kiepsko sie czuje.odczuwam bole w plecach klatce piersiowej ale Zrobilam EKG I wszystko ok.cisnienie w normie I plus tez.mam cukrzyce.jutro zrobie hormony.co robic.co to moze byc.ilona

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom bilirubiny jest podwyższony. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Przede wszystkim proszę zatem wykonać USG jamy brzusznej oraz skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.