Poziom D-dimerów 1400 a wykluczenie zapalenia żył

Witam! Robiąc badania krwi okazało się, że mam d"dimer na poziomie 1400 gdzie norma wskazana jest max jako 500. Powtarzałam wyniki i są bez zmian. Miałam tomografię płuc z kontrastem która nic nie wykazała, USG żył też nie, żadnych świeżych urazów czy zaczerwienień. Wcześniej na wynikach napisano "wskazana kontrola trombiny" Co to może być, skoro wykluczono zakrzepicę żył i zatorowość płucną?"

Żyły wykluczono ale do zayorowosci potrzebne jest angio tk. Jeśli bierze pani antykoncepcję to trzeba odstawić. Nie wiem jakie pani ma objawy. Z mojej działki to widuje D-dimery w infekcji Babesja. Widujemy je w nowotworach