Poziom FSH, TSH a menopauza a 44-letniej kobiety

WITAM,MAM 44LATA I W LUTYM DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE MAM PROBLEMY Z TARCZYCĄ JEDNOCZEŚNIE GINEKOLOG ZLECIŁ MI FSH NO I MENOPAUZA...OSTATNIA MIESIĄCZKA BYŁA 10.O1.15r.MUSZĘ TU NADMIENIĆ ŻE OSTATNIE MIESIĄCE BYŁY CIĘŻKIE DLA MNIE ŚMIERĆ BLISKICH I MAMY[.TERAZ MAM HTZ PLASTRY I NADAL BRAK MIESIĄCZKI CZY DIAGNOZA JEST W 100% PEWNA?CZY TO MENOPAUZA?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, diagnozę menopauzy można postawić na podstawie objawów i wyników badań. Nie przedstawiła ich Pani, dlatego nie mogę odnieść się do diagnozy.