Poziom glukozy w 31. tygodniu ciąży przy cukrzycy ciążowej

Wita,.jestem w końcówce 31 tyg. ciąży. mam cukrzyce ciążową.cukier mierze regularnie i nie zdarzyło mi sie wczesniej aby po sniadaniu był wiekszy niż 120. natomiast od kilku dni poziom glukozy waha sie w granicy 140 po 1 posiłku pomimo iz jem różne produkty,nie te same. dodam jeszcze,ze nawet konsumując coś słodkiego po godzinie cukier mam w normie.czy mam sie niepokoic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję poinformować lekarza prowadzącego ciąże. Sądzę, że warto udać się do lekarza diabetologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.