Poziom hemoglobiny glikowanej w 25 tygodniu ciąży
Witam, jestem w 25 tc moje wyniki hemoglobiny glikowanej (ICD-9:L55) to 4,41% oraz hemoglobiny glikowanej (IFCC)(ICD-9: L55) 24,54 mmol/mol. Czy są to wyniki prawidłowe i czy nie są one za niskie?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest poznanie wyników pomiarów dziennych aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę zabrać wyniki z książeczki pomiarów i koniecznie udać się do lekarza diabetologa.