Poziom progesteronu a test owulacyjny

Witam bardzo proszę o odpowiedź :( robiłam badanie na progesteron w 18 dniu cyklu przed badaniem kupiłam test owulacyjny w którym wyszło ze mam owulacje wynik progesteronu to 0,75 ng/ml dobrze czy źle ? ( 1 rok staram się o dziecko)

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podanie norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć co prawidłowości wyniku.