Stosowanie Duphastonu przy planowaniu ciąży

Od dłuższego czasu staram sie z mężem o dziecko. Od ok 3 lat zażywam Duphaston ponieważ inaczej nie mam miesiączki. Lekarz nie dawno zlecił mi badanie progesteronu. W 14 dniu cyklu miałam wynik 1.34 ng/ml, kolejne badanie robiłam w 25 dniu i miałam wynik 13.10 ng/ml w 28 dniu powinnam mieć miesiączke ale nie dostałam. Jak interpretować wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.