Pozytywne testy ciążowe i niewielkie krwawienia

Witam5 września robiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie. Następnie 9 września dostałam niby miesiączki krwawienie trwało 3 dni nie bolał mnie brzuch dobrze się czułam. Pomyślałam że to może poronienie bardzo wczesnej ciąży. Po ustąpieniu krwawienia znowu zrobiłam test który również wyszedł pozytywnie i jeszcze jeden który też wyszedł pozytywnie ale znowu jest krwawienie niewielkie co prawda ale jest. Ide w tym tygodniu do lekarza jednak strasznie się obawiam.

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą oznaczać zagrożenie poronieniem. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Do czasu wizyty proszę się oszczędzać.