Pozytywny test ciążowy a stosowanie Bromergonu

Witam, wczoraj zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży... Boli mnie z lewej strony podbrzusze, wcześniej miałam bardzo bolesne miesiączki... Mam mikrogruczolaka przysadki, i biorę bromergon.. Czy mam go dalej brać czy może odstawić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ewentualne odstawienie leku MUSI zostać skonsultowane z lekarzem który zlecił jego przyjmowanie. Nie należy odstawiać leku na własną rękę.