Praca głosem stosowanie inhalatora

Witam serdecznie. Jestem nauczycielem i w związku z tym, że moja praca wymaga ciągłej pracy głosem, coraz częściej mam problemy z gardłem. Zalecono mi zakupienie inhalatora i inhalacje w domu. Problem w tym, że nie wiem jakie olejki/leki są najlepsze w moim przypadku. Czy wystarczy zwykła sól fizjologiczna? Proszę o odpowiedź.

Kolego, ja jako lekarz pracuję głosem od rana do nocy przez 40 lat i nie mam z nim problemów. Jeżeli Ty, w tym wieku już masz problemy głosowe mimo przerw wakacyjnych, świątecznych i feryjnych jako nauczyciel, to zmień zawód szybko.