Czy jest szansa na minimalny powrót głosu?

Jestem2tygodnie po usunięciu całej tarczycy. Po operacji mowilam z chrypka Potem na drugi dzień stracilam glos Zastosowano sterydy i zasttzyki. Teraz mowie szeptem Laryngolog stwierdził porazenie obustronne strun głosowych Zalecil galwanizacje? Czy nie za wcześniej na taki zabieg i czy jest szansa na minimalny powrót głosu?

Działaj dalej, działaj, działaj. Chirurg uszkodził Ci nerwy krtaniowe przy operacji tarczycy. Nie był kompetentny do tego zabiegu? Niech teraz Ci pomoże i gdzieś skieruje szybko.