Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez zabezpieczenia w dni płodne

Ostatnio uprawiałam seks 3 razy w ciągu jednej nocy i bez zabezpieczenia czy to możliwe że jestem w ciąży? Ostatnią miesiączke miałam 18.10.2013 a kochaliśmy sie 28.10.2013 i z moich obliczen wyszlo ze to byl pierwsz dnien dni plodnych. Niby uwazalismy i nie "spuscil" sie we mnie tylko go wyjal ale potem jak patrzylam na posciel to nie widzialam tam zadnych sladow i od tamtego czasu z poczwy jest nieprzyjemny zapach

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.