Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w czasie miesiączki

Kochałam sie z chłopakiem w czwartym dniu miesiączki. Skończył we mnie. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Cykle mam regularne, czasami spóźnia mi się okres jeden dzień, ale wiem, że jest to spowodowane stresem. Cykl trwa 28 dni...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bardzo małe, ale istnieje.