Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w czasie odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Zadawałam przed chwilą pytanie odnośnie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę.07.06 miałam krwawienie z odstawienia. 12.06 powiinam przyjac tabletkę,ale mój ginekolog doradził zrobić przerwe czy pojawi sie miesiaczka. 19.06 kochalam sie bez zabezpieczenia z chlopakiem.Skonczył we mnie. 27.06 chce zrobic test ciazowy a kolejny 04.07 czy jesli wyjda negatywne to bedzie oznaka za ciazy nie ma?Jak jest z plodnoscia po odstawieniu tabletek i czy moge byc w ciazy po jednym stosunku bez zabezpieczenia?

Witam serdecznie. Po odstawieniu tabletek płodność wzrasta. Jeżeli rzeczywiście wyniki będą negatywne nie ma powodów do obaw. Szansa na ciążę jest jednak dość duża.