Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w dni płodne z prezerwatywą

Witam. Ostatnio uprawialismy sez z partnerem w dni plodne . Zabezpieczylismy sie prezerwatywa ( nie pekla). Jakie jest ryzyko zajscia w ciaze i czy gdyby pekla prezerwatywa to to bylo by widac golym okiem ?????

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wg różnych badań ok. 4-7 par stosujących prezerwatywy doczeka się potomka w ciągu roku. Gdyby prezerwatywa pękła najprawdopodobniej byłoby to widoczne.

Lepiej kupować prezerwatywy najwyższej jakości w aptece, a nie w marketach, gdzie każdy, a więc także emocjonalnie zaburzony, ma do nich nieskrępowany dostęp.
Chore umysły różne miewają pomysły...