Prawdopodobieństwo ciąży u 18-latki

Krwawieniez luteiny50. Wyższe temperatury 36.7,36.8. Do 7 dc temperatura 36.6,36.67, 8 i 9 dc spadek do 36.4. W 5 dc również. Czy to normalne?było to krwawienie,pierwszy dzień skapszy i trzech tez.. ale 2,4,5 normalny. Seksu nie było. Chłopak tylko pary dotknął moich pośladków na gole ciało ręką i pochwy środy mokre z podn.majtki . Nie wiem czy miał co na niej. Czasami imitujemy ruchy seks.przez ubrania. czy mogę być w ciąży? Co z ta temperatura? Mam 18 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.