Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę u 30-latki

Witam. Bralam minipigulki jednak niestety jedna ominelam i tego samego dnia uprawialam sex. Dwa dni pozniej dostalam krwawienie miedzymiesiaczkowe ( jak normalny okres, obfite) nastepnego dnia przestalam brac tabletki w obawie ze moglabym byc w ciazy. Okres mialam 19/11. Do tej pory nie mam okresu. Test ciazowy wykazuje brak ciazy. Czy mam sie czegos obawiac czy brak oktesu moze byc spowodowany zaprzestaniem brania tabletek?

Witam. Brak miesiączki prawdopodobnie spowodowany jest zaprzestaniem przyjmowania tabletek dla pewności powinna Pani jednak powtórzyć test.