Prawoboczna przepuklina jądra miażdżystego

cent-prawboczna przepuklina jadra miazdzystC5-6i C6-7 ok 3mmz ostefitami na tyl kraw uciska rdzen kreg obustr korzenie zwez wym przed-tyl kanalu kregowego 8mm centralna przepukli jadramiazdzys C6-7 wypukla 4mm osteofity na tyl krawedz uciska rdzen kregowy obustronnie korzenie nerw w zwezonych zachylka bocznych i otworach miedzykreg ucisk wiekszy po stronie praw wym przed tyl kan kreg wynosi 7 mm duze zawroty i brak balansu.co zrobic? prosze

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u neurochirurga. Możliwe że konieczna będzie operacja.

Pozdrawiam.

Eh Panie stażysto niech Pan nie straszy ludzi! Proszę przed jaką kolwiek operacją odwiedźić fizjoterapeutą - najlepiej takie z ukończonym szkoleniem metody McKenzie.