Decyzja o operacyjnym usunięciu masywnej przepukliny prawobocznej

Witam, 2 marca poddaję się zabiegowi operacyjnemu usunięcia masywnej przepukliny prawoboczna c4/c5 z uciskiem rdzenia kreg. A na poziomie c6 c7, wypuklina z uciskiem na lewy nerw rdzen. 2 lata temu miałam operację na poziomie c5/c6, wstawiony implant. Opinie o zabiegu mam od 4 neurochirurgow(ostatnio ze szpitala WAM w Łodzi,próbowałam rehabilitacja, MCKENZIE, ale dretwiala mi prawa ręka. Mam nadzieje że podjęłam słuszna decyzję?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, o słuszności podjętej decyzji może przekonać się sama. Nikt,niestety nie odpowie za Panią. Pozdrawiam