Operacja kręgosłupa szyjnego u 41-letniej osoby

WITAM JESTEM PO DWOCH OPERACJACH KREGOSL.SZYJNEGO.(1}14.03.2012R)ODCINEK C5/C6 WSTAWIONY IMPLANT i (2}02.03.2015R) ODCINEK C4/C5USUNIETA MASYWNA PRZEPUKL.UCISKAJACA RDZEN KREG. ROWNIEZ IMPLANT.OBECNIE PRZEPUKLINA Z UCISK.NA LEWY NERW RDZEN.C6/C7,ODCZUWAM W LEWEJ KONCZYNIE "PRĄDY",DRETWIENIE A PRAWA BOL KARKU ,RAMIENIA I GLOWY PRZY PODNOSZENIU REKI I OSLABIENIE KOŃCZYN PRZY WYKONYWANIU JAKIŚ CZYNNOŚCI I UCZUCIE TAKIEGO "ROZLANEGO CIEPŁA" I BRAK SIŁY PO CAŁEJ PRAWEJ RĘCE,CO JEST TEGO PRZYCZYNĄ?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy wynikają z ucisku na nerwy. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego poprzednie leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.