Prawostronne skrzywienie kręgosłupa, ból głowy i niedoczynność tarczycy

Witam mam 28 lat. Mam stwierdzone prawostrone skrzywienie kregoslupa, zespół Bastrupa, osteofity, wypukline krazka na poziomie L4/L5 modelujaca worek oponowy. Do tego dochodzi bol glowy spowodowany Torbiela Kieszonki Rathkego wg diagnozy w szpitalu. Mam równiez niedoczynnosc tarczycy. Rwa kulszowa co jakiś czas powraca i ból pleców towarzyszy prawie codziennie. Czy już zawsze będę żyć na lekach przeciwbólowych. Mój neurolog stwierdził że mam brać leki przeciwbólowe i uważać na żołądek.

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety co jakiś czas dolegliwości mogą się nasilać, sugeruję jeszcze wizytę w Poradni Rehabilitacyjnej, gdzie doradza jakie ćwiczenia wykonywać aby wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe.