Prawoboczne skrzywienie lędźwiowego odcinka kręgosłupa
Witam prosze o pomoc bo nie rozumiem wyniku z rezonansu.prawoboczne skrzywienie ledzwiowego odcinka kregoslupa odwodnodnienie i obnizenie tarczy miedzykregowych na poziomie l4,l5.poziom l4,l5centralna i nieznacznie lewoboczna protuzja krazka miedzykregowego z ucisnieciem worka oponowego z modelowaniem lewego korzenia l5w nieco splyconym zachylku korzeniowym. w badaniu mri widoczny jest wolny plyn w miednicy-w zatoce douglasa warstwa grubosci 2,5mm,

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Obecny jest także płyn w miednicy. Wskazana jest wizyta u lekarza.