Preejakulat na prezerwatywie a ryzyko ciąży u młodej kobiety

Witam, dzisiaj Kochałem się ze swoją dziewczyną z prezerwatywą. Sęk w tym, że gdy zakładałem w łazience prezerwatywę możliwe, że na dłoni miałem preejakulat i niechcący wtarłem go w prezerwatywę, lecz po wyjściu z łazienki musiałem troszkę przejść do sypialni. Czy możliwe jest, żeby plemniki przetrwały na prezerwatywie? I czy możliwa jest ciąża?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, z opisu Pana wynika ze jest to teoretycznie możliwe jednak spodziewam sie ze szanse sa jednak bardzo niskie. Pozdrawiam