Prężenie nóżek u niemowlaka

Witam. Mam 11 miesięczna córkę i od jakiegoś czasu zauważyłam u niej że się szczypie po całym ciele oraz pręzy nóżki.. Przy prezeniu wydaje głośne odgłosy.czy to niepokojące objawy? Jest to moje pierwsze dziecko i trochę się martwię jej zachowaniem.Nie wiem czy to normalne zachowanie. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.