Prężenie się miesięcznego dziecka podczas karmienia

Witam. Mam miesiecznego synka. od 2 tygodni mały ciagle pojękuje przez sen i bardzo się pręży podczas jedzenia,aż piers ucieka mu z buzi. Bardzo sie martwie cym to może być spowodowane i jak pomuc maleństwu.

W tym wieku często u niemowląt występuje wzmożone napięcie mięśni grzbietu.dziecko się wygina pręży ,nie może spokojnie ssać.należy odpowiednio nosić,masować, gimnastykować.